Asphalt Legends Unite Duyuruldu! İşte Çıkış Tarihi

Gameloft tarafından mevcut ücretsiz oynanabilen Asphalt 9: Legends yarış oyununun genişletilmesi ve yeniden markalanması olan Asphalt Legends Unite duyuruldu. Oyun, 17 Temmuz tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, iOS ve Android için piyasaya sürülecek.

Oyun birleşik bir platformlar arası deneyim, yükseltilmiş bir grafik motoru, konsol oyuncuları için özelleştirilmiş ve modernize edilmiş bir sanat yönetimi, oyun ilerlemesini ve önceden kilidi açılmış araçları aktaran yeniden tasarlanmış bir garaj ve yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunacak. Gameloft, sosyal özelliklerin ve kişiselleştirme seçeneklerinin şu anda üzerinde çalışıldığını söyledi.

Oyun menajeri Ignacio Marin, “Kesin bir Asphalt deneyimi sunmak için oyunu genişletmeye kararlıyız. Bugün Asphalt serisi için yeni bir döneme doğru ilk adımı atıyoruz ve yakında oyunculara bir yol haritası yayınlayarak geleceğine dair bir fikir sunacağız. Başlığa rakamı bırakmak bizim ifademizdir: Bu, tüm oyuncularımızı şimdi ve gelecekte birleştiren Asphalt’tır.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x